Magic horses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Magic horses

Konji su najplemenitije životinje
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin    

 

 Vaši ljubimci u društvu konja...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Lorena97

Lorena97


Broj postova : 160
Join date : 17.11.2010
Age : 26
Lokacija : Bjelovar

Vaši ljubimci u društvu konja... Empty
PostajNaslov: Vaši ljubimci u društvu konja...   Vaši ljubimci u društvu konja... Emptyned pro 05, 2010 11:11 am

Moj Lord je staršno lajao na konje u početko a dok su bili u boxu stalno im je skakao na glave i htio ih gristi, sad to više neradi, ali dok su pušetni nepuštamo ga jer se bojimo da im neode u koral i ne dobijekoji šuber ili da ozlijedi teku konje.
Kako da ga naviknem na konje dok su pusteni, sto vi predlazete??

Kako se vasi ljubimci slazu s konjima??
[Vrh] Go down
Collie

Collie


Broj postova : 46
Join date : 11.02.2011

Vaši ljubimci u društvu konja... Empty
PostajNaslov: Re: Vaši ljubimci u društvu konja...   Vaši ljubimci u društvu konja... Emptypon vel 14, 2011 7:13 am

Moj pes izbjegava kobilu jer je se boji kad je dobil par puta ritanac a prasica se ne boji,ide i ispod kobile
[Vrh] Go down
http://horsesandriders.forumhr.com/
~ Kron ~

~ Kron ~


Broj postova : 74
Join date : 30.12.2010
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Vaši ljubimci u društvu konja... Empty
PostajNaslov: Re: Vaši ljubimci u društvu konja...   Vaši ljubimci u društvu konja... Emptyčet oľu 03, 2011 12:36 pm

HAHAHAHAHHAA xD moj Ares je Krona samo njuškao al od susjeda pas Medo on se čak s Kronom i igrao naravno i pas kojeg je moj Kum imao također samo on kak je bio štene i kak se igro s njim išo ga je grist za njušku al to iz igre Very Happy
aa ovaj pas drugi kojeg je moj kum nabavio je stalno lajo na Krona i tak ii Kron mu je jednom prilikom jahanja stao na nogu -.-'
{kad se petlja tam di netreba}

ljuta (HEHE OBOŽAVAM OVAJ SMAJL Very Happy )
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši ljubimci u društvu konja... Empty
PostajNaslov: Re: Vaši ljubimci u društvu konja...   Vaši ljubimci u društvu konja... Empty

[Vrh] Go down
 
Vaši ljubimci u društvu konja...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vaši konji
» Vaši youtube channelsi....
» Naj pasmina konja?
» Slike konja
» Lonžiranje konja...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magic horses :: OSTALE ŽIVOTINJE :: Kako se vaši kućni ljubimci slažu s konjima?-
Forum(o)Bir: