Magic horses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Magic horses

Konji su najplemenitije životinje
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin    

 

 Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Libertad

Libertad


Broj postova : 172
Join date : 09.11.2010
Lokacija : Rijeka

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty
PostajNaslov: Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D   Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Emptysri sij 05, 2011 4:45 am

Vec ste vidjeli njihove slike u temi KK Vrelo,ali evo da ih malo bolje predstavim. Wink


Funny Hill(Smiješno brdo)je kasač.S njom najcesce idem na terene.Inace ona ja jako dobra,prvirzena,dobro slusa ali ponekad zeza.Uvijek je spremna za rad.Ona je najdraži konjić mojoj prijateljici Tari i ona ju jako voli. sretna
Ne voli radit krugove u manježu zato ide na terene.Kad sam bila u šk.jahanja u manježu s njom sva se je vukla ma koliko god sam ju tjerala.A vani na terenu!Brža je od svih konja kad ostali krenu u npr.kas moras sacket par sekundi jer ce se odmah nabit konju odispred na guzicu xDD

Funny-ca(prva-ukrala sam Nataliji jer je na slici sretna )

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Fanikaqy5

Moja najbolja fotografijia(valjda)

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture210


Katija ce ove godine ic u mirovinu u Vrbovsko Sad Sad Sad .Jako mi je žao zbog toga ona je stvrano konj iz snova! sretna sretna sretna Znam da ce mi uzasno faliti kad otiđe.A mirovina je sigurno zaslužena ima 21 godinu.Jako je dobra,izvrsno sluša i stvarno je brza.Prije je zrcala galopske utrke i bila je jako dobra.Kad sam ju jahala u školi jahnja...Taj konj je stvarno poseban sretna I da ona je mamam naše Korason i Karizme
sretna .

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture1021
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture1020

Arabela je Ileanin anajdraza kobilica.Iako je u zadnje vrijeme jako cudna.Udra zadnjim nogma u zid stale o.O i tako jos neke cudne stvari.A to se je sve pocelo desavat od prosle jeseni kada joj se je grana zabila iznad kopita ali sad bi sve trebalo bit u redu.Nije bas previse drustvena.Najdraza konjska priojateljica joj je Funny.

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture485
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture1047

Karizma je jako dobra kobilica sretna .Ja ju jos nisam jahala ali se nadam da cu ove ili sljedece godine.Jednom prilikom sam ju trebala jahat ali taj dan nije imala potkove(isti dan kad se je Arabela ozljedila).Inace je dobra,zaigrana i jako voli jest.Prasica sretna

ona i Katija
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture1159
ona i Arabel
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P260510_1753

Paloma je falabella pony.Ja ju bas ne volim jer svaki put kad ju idem cetkat me ugrize a i jako je svojeglava -.-'
Problem je u tome sto bi i djecu mogla ugrist a n arancu ja bas zbog njih.E da i mene jedinu grize kad ju idem cetkat Taru i Ilenu ni ne takne.Ma dobro ja ionako cetkam Lastu. sretna sretna Laughing

Ona i Lasta

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture1040
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P080710_1937_02

Azra je nas mali divljak.Kako se kaže-Sitna ali dinamitna-to za nju stvarno vrijedi.Rita se,skače.....Mala je ubojita.A mlada je ima 3 ili 4 godine.Nije ujahana.

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture103

Neron je kod nas na pansionu.Jako je zivahan.I uopce se ne kuzi da je kastrat,prije bi se reklo pastuh.Drustven je.A i sviđa mu se Katija .sretna

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P090610_1747_04-1

Kasnije cu stavit jos slika.
[Vrh] Go down
Lorena97

Lorena97


Broj postova : 160
Join date : 17.11.2010
Age : 26
Lokacija : Bjelovar

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D   Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Emptysri sij 05, 2011 4:52 am

Arabela!!!*________* sretna
[Vrh] Go down
Libertad

Libertad


Broj postova : 172
Join date : 09.11.2010
Lokacija : Rijeka

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D   Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Emptypon sij 17, 2011 5:11 am

Evo slikica od jucer!


Arabel

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P130111_1544_02
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P130111_1545_03
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P130111_1545_01


Funny Hill

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P130111_1544
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P130111_1545


Katija

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P130111_1548_01

Neron

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P130111_1548_02

Azra

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P130111_1548


sretna sretna sretna
[Vrh] Go down
Lorena97

Lorena97


Broj postova : 160
Join date : 17.11.2010
Age : 26
Lokacija : Bjelovar

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D   Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Emptyuto sij 18, 2011 9:37 am

Prekrasni svi od reda!!! sretna
[Vrh] Go down
Libertad

Libertad


Broj postova : 172
Join date : 09.11.2010
Lokacija : Rijeka

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D   Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Emptypon vel 14, 2011 8:17 am

Hvala sretna
[Vrh] Go down
~ Kron ~

~ Kron ~


Broj postova : 74
Join date : 30.12.2010
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D   Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Emptyčet oľu 03, 2011 12:31 pm

Predivni su svii Very Happy sretna
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D   Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty

[Vrh] Go down
 
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magic horses :: KONJI I SVE VEZANO UZ NJIH :: Konji koje poznajete-
Forum(o)Bir: