Magic horses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Magic horses

Konji su najplemenitije životinje
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin    

 

 Daljinsko jahanje(endurance)

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Lakota :)

Lakota :)


Broj postova : 67
Join date : 12.11.2010

Daljinsko jahanje(endurance)  Empty
PostajNaslov: Daljinsko jahanje(endurance)    Daljinsko jahanje(endurance)  Emptypet stu 12, 2010 11:21 am

Ja sam prije 2 godine polozila licencu za daljinsko jahanje Smile isla sam na 11 endurancea i dobila 3 treca mjesta Smile

Endurance ili daljinsko jahanje je maraton za konje i jahače. Cilj je proći dugačku stazu u prirodi u što kraćem vremenu, a da pri tome ne iscrpljujete konja. Daljinsko jahanje kao organizirana aktivnost prvo se razvilo u SAD-u po uzoru na europsku vojnu konjicu (naročito Poljsku i Rusku) i njihov program uzgoja konja kada su kao test sposobnosti konji morali proći 160 km noseći teret od 140 kg u jednom danu. Službeno se smatra da je endurance postao sportska disciplina 1950 godine kada je Wendell Robie jahao iz Nevade u Kaliforniju stazom Pony Expresa i završio je u roku manjem od 24 sata. Daljinsko jahanje u Europi počelo se razvijati od 1960 godine.

Preuzeto sa HKS-a.

Evo nekih mojih slikica sa endurancea u Čazmi s Johnom. 3.mjesto Smile

Daljinsko jahanje(endurance)  Fdt8ieranojutarnji veterinarski pregled.

Daljinsko jahanje(endurance)  5302df start

Daljinsko jahanje(endurance)  2vxpx7b start

Daljinsko jahanje(endurance)  Vwpcwi krenuli smo

Daljinsko jahanje(endurance)  33p9hyr prije starta 2 kruga



[Vrh] Go down
Nino96
Admin
Nino96


Broj postova : 158
Join date : 01.11.2010
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

Daljinsko jahanje(endurance)  Empty
PostajNaslov: Re: Daljinsko jahanje(endurance)    Daljinsko jahanje(endurance)  Emptypet stu 12, 2010 11:22 am

Odlične slike Very Happy
[Vrh] Go down
https://magic-horses.forumcroatian.com
Lakota :)

Lakota :)


Broj postova : 67
Join date : 12.11.2010

Daljinsko jahanje(endurance)  Empty
PostajNaslov: Re: Daljinsko jahanje(endurance)    Daljinsko jahanje(endurance)  Emptypet stu 12, 2010 11:23 am

Hvala Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Daljinsko jahanje(endurance)  Empty
PostajNaslov: Re: Daljinsko jahanje(endurance)    Daljinsko jahanje(endurance)  Empty

[Vrh] Go down
 
Daljinsko jahanje(endurance)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magic horses :: KONJIČKI SPORT :: Daljinsko jahanje-
Forum(o)Bir: