Magic horses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Magic horses

Konji su najplemenitije životinje
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin    

 

 Neznam kako bih ovo nazvala xD

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Lakota :)

Lakota :)


Broj postova : 67
Join date : 12.11.2010

Neznam kako bih ovo nazvala xD Empty
PostajNaslov: Neznam kako bih ovo nazvala xD   Neznam kako bih ovo nazvala xD Emptypet stu 12, 2010 12:19 pm

Ovo mi je preljepo:

Jednom ćeš opet doći. Baš kao nekada. Ovaj put u moj san. Spokojno stati pored mene. Pogledati me svojim sjetnim očima. Staviti glavu na moje rame. Dodirnuti mekom njuškom moje lice. A ja ću kao i uvijek šaptati u tvoje uho. Umiriti tvoj nemiran duh. Osjetiti da si još uvijek živa. Da me čekaš i da želiš da budem uz tebe. Pružit ćeš mi svoje srce. Neukrotiv duh, koji još krije tajne prošlosti. Podsjetiti me na vrijeme kada je konj živio slobodno. Bez gospodara, biča, zatvora. Kada nije postojalo ništa više od nepreglednog prostranstva pred tvojim očima. Ponovno ću sjesti u tvoje sedlo. Osjetiti da smo jedno. Stvoreni da budemo zajedno. Neću učiniti ništa, već dopustiti da me ti vodiš. Dokazat ćeš mi da ti kao i uvijek mogu vjerovati. Odjednom krećeš u galop,jer znaš da to volim. Predaješ se bezuvjetno u moje ruke, a ja opuštam dizgine. Ne želim te držati. Nikada više. Galopiraš utrkujući se s vjetrom. Kopita ti udaraju u tvrdu zemlju i u njoj ostavljaju dubok trag. Kao što si ga ti ostavio u srcu mom. Čitam ti misli.
Znam što misliš. Želiš da nismo ovdje. U ovom vremenu. Da smo rođeni negdje drugdje. Tamo gdje postojimo sam ti i ja. Odjednom mi suza curi niz lice. Pada na tvoju grivu. Ti je osjetiš. Staneš. Propneš se... Dopustiš mi da te opet vidim u svoj tvojoj ljepoti. A zatim nestaneš. Nema te više. Vjetar mi šapuće tvoje ime, a ja znam da me negdje opet čekaš, jer vječnost postoji samo zbog nas.

Neznam kako bih ovo nazvala xD Fxcs9y
Neznam kako bih ovo nazvala xD 10z6bzq
[Vrh] Go down
Libertad

Libertad


Broj postova : 172
Join date : 09.11.2010
Lokacija : Rijeka

Neznam kako bih ovo nazvala xD Empty
PostajNaslov: Re: Neznam kako bih ovo nazvala xD   Neznam kako bih ovo nazvala xD Emptypet stu 12, 2010 12:33 pm

Kako lijepo i tužno.... Sad

A ko je taj konj i šta je bilo? confused
[Vrh] Go down
Nino96
Admin
Nino96


Broj postova : 158
Join date : 01.11.2010
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

Neznam kako bih ovo nazvala xD Empty
PostajNaslov: Re: Neznam kako bih ovo nazvala xD   Neznam kako bih ovo nazvala xD Emptypet stu 12, 2010 12:36 pm

Predivnooo sretna
[Vrh] Go down
https://magic-horses.forumcroatian.com
Lakota :)

Lakota :)


Broj postova : 67
Join date : 12.11.2010

Neznam kako bih ovo nazvala xD Empty
PostajNaslov: Re: Neznam kako bih ovo nazvala xD   Neznam kako bih ovo nazvala xD Emptypet stu 12, 2010 12:46 pm

Nista nije bilo! Ljep mi je tekst,a te slike obozavam pa sam stavila tako Smile nista nije bilo
[Vrh] Go down
Libertad

Libertad


Broj postova : 172
Join date : 09.11.2010
Lokacija : Rijeka

Neznam kako bih ovo nazvala xD Empty
PostajNaslov: Re: Neznam kako bih ovo nazvala xD   Neznam kako bih ovo nazvala xD Emptypet stu 12, 2010 12:50 pm

a meni bas sad doslo na ideju da napisem takvo nesto sretna
[Vrh] Go down
Lakota :)

Lakota :)


Broj postova : 67
Join date : 12.11.2010

Neznam kako bih ovo nazvala xD Empty
PostajNaslov: Re: Neznam kako bih ovo nazvala xD   Neznam kako bih ovo nazvala xD Emptypet stu 12, 2010 1:34 pm

Smile to je s neta.
[Vrh] Go down
Frida Kahlo

Frida Kahlo


Broj postova : 23
Join date : 05.12.2010

Neznam kako bih ovo nazvala xD Empty
PostajNaslov: Re: Neznam kako bih ovo nazvala xD   Neznam kako bih ovo nazvala xD Emptypon pro 06, 2010 3:00 pm

to je sa jednog jako starog bloga od moje frendice. Bilo bi fer od tebe kada bi objavila link odkuda si to uzela. Poštujte copyright Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neznam kako bih ovo nazvala xD Empty
PostajNaslov: Re: Neznam kako bih ovo nazvala xD   Neznam kako bih ovo nazvala xD Empty

[Vrh] Go down
 
Neznam kako bih ovo nazvala xD
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magic horses :: KONJI I SVE VEZANO UZ NJIH :: Knjige i časopisi o konjima-
Forum(o)Bir: