Magic horses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Magic horses

Konji su najplemenitije životinje
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin    

 

 Jahače kacige...

Go down 
Autor/icaPoruka
Lorena97

Lorena97


Broj postova : 160
Join date : 17.11.2010
Age : 26
Lokacija : Bjelovar

Jahače kacige... Empty
PostajNaslov: Jahače kacige...   Jahače kacige... Emptypet stu 19, 2010 10:14 am

Evo par:
1.Lagana jahaća kaciga ETA je odličan početnički model za one koji se tek počinju baviti jahanjem; naročito za djecu koja rastu jer je podesive veličine. Sastoji se od elastičnog vanjskog sloja i unutarnje ljuske za ublažavanje udarca. Pet velikih i tri mala otvora za ventilaciju pružaju optimalnu cirkulaciju zraka. Unutarnja ljuska je od EPS pjene, a preko nje je Velcro navlaka koja se može skinuti radi održavanja higijene i pranja. Praktična regulacija veličina.
Slika:
Jahače kacige... Kaciga_eta_100991

2.Elegantna i jednostavna jahaća kaciga ZETA je pravi izbor koji kombinira udobnost i dizajn uz maksimalnu sigurnost. Sastoji se od vanjske elastične ljuske s pet velikih otvora za ventilaciju i hladjenje, kao i podstavom koja se lako vadi, a uz to je i periva. Unutrašnja ljuska je izradjena od EPS pjene. Ukrašena je elegantnim aplikacijama. Praktična regulacija veličine.
Slika:
Jahače kacige... Kaciga_zeta_100990

3.Elegantna i jednostavna jahaća kaciga EPSILON je pravi multi talent; pruža komfor i vrhunski dizajn uz maksimalnu sigurnost. Kaciga se sastoji od elastične vanjske ljuske i unutranje obloge za ublažavanje udarca. Dvanaest otvora za ventilaciju i specijalne obloge pružaju optimalnu regulacije temperature. Vanjski plašt je presvučen sintetičkom kožom koja se lako čisti i održava, a unutarnja školjka je napravljena od EPS pjene. Mekano obložen remen za učvrščivanje kacige.
slika:
Jahače kacige... Kaciga_pfiff_100951


4. Jahaća kaciga elegantanog retro dizajna prilagodljiva obliku glave. Zadovoljava sigurnosnu normu EN 1384
Jedino sam ovu sliku našla:

Jahače kacige... Kaciga_11411
Takvu ja imam.

Evo vi još nadodajte. Very Happy
[Vrh] Go down
 
Jahače kacige...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magic horses :: KONJI I SVE VEZANO UZ NJIH :: Oprema za jahača-
Forum(o)Bir: